На сайті На даний момент 2 гостей на сайті
Афоризми

Між пацієнтом і психоаналітиком стоїть професійна позиція останнього, його техніка, тобто та робота, яку він виконує в голові. Дональд Віннікотт

Причини звернень до психолога

Список напрямків, за якими я працюю як практичний психолог, дуже широкий. Це сімейне консультування, хронічна втома, страхи, психосоматичні захворювання, підвищений апетит, самотність, думки про самогубство, невдачі, гнів, образи, ненависть, проблеми в інтимному житті, післяпологова депресія, робота зі сновидіннями, розлучення та ін.

Кращі психологи Харкова або найближчі друзі і родичі?


Любов - найсильніше почуття на землі. Але як би не намагалися допомогти рідні та близькі, психотерапевтів вони не замінять. Тільки професіонал допомагає на кілька годин забути про всі проблеми і за цей час розібратися в собі, знайти вихід із ситуації, що склалася. На жаль, послуги психолога стають затребувані тільки тоді, коли ситуація остаточно змучила людини або його близьких. Щоб вчасно запобігти біді, звертайтеся до фахівців. Підтверджуючі мою кваліфікацію документи знаходяться у розділі Дипломи и грамоти.

Чому варто записатися на прийом до психолога або психотерапевта

Коли я пишу ці рядки, перед очима постають різні люди. Хтось з Харкова, хтось з інших міст України - успішний підприємець, який постійно сварився з сином-підлітком і готовий був кинути свій бізнес заради порозуміння, домогосподарка, яка боялася кожного шереху, зразковий сім'янин, який спускав на ігрових автоматах всю зарплату...

Багато хто остаточно заплутувався у своїх відносинах з дружиною, але ні розлучитися, ні знайти спільну мову не міг... Якби усі ці люди мали можливість подивитися на ситуацію під іншим кутом, мали досвід або знання, нічого б не сталося. Показувати людям дорогу до душевної гармонії, допомагати знайти в собі сили на сміливий вчинок, зміцнювати віру - для психолога це покликання, а не робота.

Як мене знайти?

Зателефонуйте за вказаним на сайті номером, подивіться розташування кабінету на карті або напишіть листа.

 

Коли може знадобитися психолог, психотерапевт в Харкові

Кожному з нас одного разу може знадобитися психологічна допомога. Життєва ситуація, що вимагає втручання гештальт-терапевта, настає незалежно від віку, статі чи національності. Людина звертається до фахівця, щоб просунутися по кар'єрних сходах, розібратися в собі і в людях або просто присвятити кілька годин приємному спілкуванню. Запити клієнтів бувають різні - від бажання розлучитися з партнером або прагнення позбутися від залежності до пом'якшення болю від втрати члена сім'ї. Страхи, тривоги, образи, невпевненість - психологічна консультація допомагає подолати це та багато іншого.

Що буде після прийому

 

Для клієнта консультації психолога - це подарунок самому собі. Після прийому змінюється ставлення до багатьох питань і подій, піднімається самооцінка, приходить розуміння неусвідомлених потреб, зміцнюється віра в свої сили. Це також подарунок навколишнім - бо спілкування з вами стане набагато легшим. Хороший психотерапевт постарається зрозуміти ваш внутрішній світ і за допомогою відпрацьованих методик поліпшити його. Не відмовляйте собі - дзвоніть і отримуйте кваліфіковану допомогу психолога в Харкові!

 

Інформація до роздумів - як визначити рівень фахівця

Якщо вам потрібен сімейний психолог в Харкові, то зв'язатися з одним із кращих не складе труднощів. Хороший психологічний центр або приватний фахівець публікує інформацію про себе в спеціалізованих журналах, дає інтерв'ю газетам, має персональний сайт. Терапевти є в штаті солідних фірм, у лікарнях, освітніх установах. Нерідко професійні психологи виступають по телебаченню. Вислухайте поради і рекомендації знайомих, колег по роботі, які вже мали досвід спілкування з вподобаним психотерапевтом, детально вивчіть сайт, вартість послуг. І йдіть на прийом до кращого - тому що ви того варті!

Вартість психологічної консультації послуг дивіться в розділі Ціни.

  На моєму сайті ви також можете переглянути відео за участю психотерапевтів і психологів, почитати статті гостей або заглянути в розділ  психологічні новини.

   

  Русский <<-->> Українська

  Наша група


  Опитування
  Сколько вы платите за консультацию своему психологу (1 сеанс)?
   
  Популярні сторінки
  Свіженьке
  Вправи